ביטוח משכנתא - הנכס שלך מכוסה היטב

אם אתה עומד בפני לקיחת משכנתא לצורך רכישת דירה, אתה בוודאי כבר יודע שביטוח משכנתא הוא תנאי חובה לצורך קבלת ההלוואה. בסוכנות פדרגוז 360 נתאים עבורך פוליסת ביטוח משכנתא מקיפה, אמינה ומשתלמת שתעניק לך שקט נפשי וידיעה שאתה, בני משפחתך והנכס שלכם מוגנים היטב.


 

מהו ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא מורכב למעשה משני ביטוחים שונים - ביטוח חיים וביטוח מבנה. המטרה המרכזית של ביטוחים אלו היא להבטיח את החזר כספו של נותן ההלוואה - כלומר הבנק, במקרים בהם הלווה נפטר טרם פריעת מלוא החוב, ולבטח את הנכס מפני נזקים שונים שעלולים לפגוע בערכו.

ביטוח חיים - מעניק לבנק כיסוי לחוב ההלוואה במקרה מוות של אחד הלווים או שניהם. במקרה כזה הנכס יועבר לידי בני משפחתך או מוטבים אחרים שבפוליסה ונטל החזר המשכנתא לא ייפול עליהם, אלא יכוסה על ידי חברת הביטוח.
ביטוח מבנה - מעניק הגנה במקרה של נזק למבנה המשועבד. פוליסת הביטוח כוללת כיסוי נגד שלל סיכונים שעלולים להיגרם למבנה, ביניהם - נזקי אש, רעידת אדמה, נזקי אינסטלציה, נזקי שיטפון ועוד.

ביטוח המשכנתא שלך, האחריות שלנו

עד לפני מספר שנים, ביטוח משכנתא היה מוצר שנרכש ישירות מהבנק המלווה. הרפורמה בענף הביטוח פתחה את שוק ביטוחי המשכנתאות לתחרות ומרבית הלווים מעדיפים כיום לרכוש את ביטוח המשכנתא באמצעות סוכנות עצמאית, במחיר זול יותר בהשוואה לבנק ובכיסוי רחב יותר.
צוות הסוכנות מיומן ובעל ניסיון רב בהתאמת ביטוחי משכנתאות לצרכים ולדרישות השונות של כל לקוח ולקוח. לרשות מבוטחי הסוכנות עומדים מגוון פתרונות ייחודיים ומשתלמים בתחום ביטוח משכנתא.

לקבלת הצעה לביטוח משכנתא >>

אודות פדרגוז 360 סוכנות לביטוח בע"מ >>