הכיסוי הטוב ביותר עבור הנכס היקר ביותר

הדירה שרכשת במיטב כספך היא בדרך כלל הנכס היקר ביותר שברשותך. באופן טבעי, חשוב להגן על נכס זה ולהבטיח שהכספים הרבים שהשקעת לא ייפגעו או ירדו לטמיון. פוליסת ביטוח דירה מעניקה כיסוי למגוון רחב של אירועים בלתי מתוכננים שעלולים לפגוע בדירה שלך ולגרום לך לנזקים כלכליים.


 

מהו ביטוח דירה?

ביטוח דירה הוא כיסוי ייחודי המורכב משני ביטוחים שונים - ביטוח מבנה וביטוח תכולה. המטרה של שילוב זה היא להגן עליך מפני נזקים כלכליים שעלול להיגרם לך כתוצאה מנזק למבנה הדירה או לתכולת הדירה. במידת הצורך תזכה להחזר כספי שיאפשר לך להחזיר את הנכס למצבו המקורי או ישמש כפיצוי עבור הנזק.
חשוב להדגיש - בפוליסת ביטוח דירה המוטב הוא אתה והפיצוי שיתקבל יועבר אליך - זאת בניגוד לביטוח משכנתא שבו המוטב בפוליסה הוא הבנק שהלווה לך את הכסף לצורך רכישת הדירה.

מה מכסה הפוליסה?

ביטוח מבנה - מכסה אותך על נזק שעלול להיגרם למבנה הדירה - קירות, תקרה, דלתות, חלונות, מרפסות, צנרת וכד', כתוצאה מרעידת אדמה, שיטפון, סערה ושאר נזקי טבע.

ביטוח תכולה - מעניק כיסוי לנזקים שעלולים להיגרם לתכולת הדירה - אובדן ונזק, פריצה וגניבה, שריפה וכד'.
לפוליסת ביטוח דירה ניתן להוסיף הרחבות כגון: ערך קרקע לדירה בבית משותף, ביטוח חבות מעבידים להגנה על עובדים המועסקים על ידך בביתך (למשל עוזרת בית), ביטוח צד ג', כיסוי לתיקון מכשירי חשמל ועוד.

בעת נטילת הלוואת משכנתא ידרוש הבנק מן הלווים לבטח את הנכס ולרכוש ביטוח משכנתא. הפוליסה מורכבת מביטוח מבנה למשכנתא וביטוח חיים למשכנתא.

פדרגוז 360 - ביטוח דירה מקיף בתנאים מעולים

ביטוח דירה הוא עניין למקצוענים. לקוחות פדרגוז 360 סוכנות לביטוח בע"מ נהנים משירות אישי ברמה הגבוהה ביותר ומחבילות ביטוח דירה ייחודיות במחירים אטרקטיביים ותנאים מעולים.

לקבלת הצעה לביטוח בריאות >>

אודות פדרגוז 360 סוכנות לביטוח בע"מ >>