חברות ביטוח מיוצגות

הפתרונות המתקדמים של חברות הביטוח המובילות

הסוכנות מעמידה לרשותך, מעבר למקצועיות ויחס אישי, את הפתרונות המתקדמים של מירב חברות הביטוח המובילות בישראל. אתה מוזמן לקרוא על חברות הביטוח המיוצגות בסוכנות, ולפנות אל נציגנו בכל שאלה או התייעצות.

מגדל

מגדל

קבוצת מגדל היא קבוצת הביטוח והפיננסים המובילה בישראל. זה 75 שנה, שמגדל מעמידה לרשות לקוחותיה קשת רחבה ומגוונת של מוצרי ביטוח, פנסיה ושירותי ניהול נכסים פיננסיים לאורך זמן. קבוצת מגדל והחברות בנות שבבעלותה משרתות למעלה ממליון וחצי לקוחות פרטיים ועסקיים.
לכניסה לחשבון האישי במגדל

כלל

כלל ביטוח

כלל ביטוח הינה חלק מקבוצת כלל, הפועלת בארץ ובעולם, מעסיקה למעלה מ-4,000 עובדים, ומשווקת את מוצריה באמצעות כ-2,000 סוכני ביטוח. כלל ביטוח מציעה מגוון שירותים ומוצרים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.
הפניקס

הפניקס חברה לביטוח

הפניקס הוקמה על ידי דוד חכמי ז"ל בשנת 1949. הוא שקבע את חזון החברה על יסוד הדאגה לרווחת הפרט והבטחת עתידו ועתיד צאצאיו. חזונו זה היה ונשאר מעמודי התווך של החברה.
הראל

הראל ביטוח ופיננסים

הראל ביטוח ופיננסים הינה אחת מקבוצות הביטוח והפיננסים הגדולות בישראל. להראל, הפעילה מעל ל- 75 שנה, פתרונות ביטוח ופיננסים מקיפים ובכללם: ביטוח בריאות, ביטוח חיים וחסכון ארוך טווח, ניהול קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות ושירותים פיננסיים אחרים.
מנורה

מנורה מבטחים

חברת הביטוח "מנורה מבטחים" הינה אחת החברות המובילות בשוק הביטוח בישראל. החברה נוסדה בשנת 1935 ובמהלך שנות פעילותה בענף הביטוח ביססה את חוסנה, עוצמתה ומעמדה.
פסגות - בית השקעות

פסגות - בית השקעות

בית ההשקעות פסגות שהפך לשחקן דומיננטי בשוק הפנסיוני רכש 50% מסוכנות הביטוח היימן , הסוכנות הינה מנהל ההסדר הפנסיוני הגדול ביותר באזור חיפה והצפון ואחד ממנהלי ההסדרים הצומחים ביותר בארץ הסוכנות תמשיך לעסוק בכל תחומי הביטוח החיסכון לטווח ארוך והפיננסים.
אלטשולר שחם

אלטשולר שחם

בית ההשקעות אלטשולר שחם הוקם בשנת 1990 ע"י גלעד אלטשולר וקלמן שחם ומתמחה בניהול תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות נאמנות.
ילין לפידות - בית השקעות

ילין לפידות - בית השקעות

בית השקעות ילין לפידות הוקם ומנוהל על ידי רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות, מקצוענים עם מוניטין של למעלה מ-25 שנה בניהול השקעות ואנליזה. בית ההשקעות מתמחה בניהול השקעות באמצעות קרנות נאמנות, קופות גמל ותיקי השקעות.
מיטב דש

מיטב דש

מיטב דש, בשליטתם של קבוצת BRM ומר צבי סטפק, הוא מבתי ההשקעות הגדולים והמובילים בישראל. עם עשרות שנות ניסיון ובעזרתם של כ-800 עובדים מיומנים ומסורים, בראשותו של אילן רביב, אנו מנהלים למעלה מ- 100 מיליארד ₪ עבור אלפי לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.
אנליסט

אנליסט

אנליסט אי.אמ.אס שירותי ניהול השקעות בע"מ" נמנית עם החברות הוותיקות והמנוסות בניהול השקעות בשוק ההון בישראל. החברה נוסדה בשנת 1985, והחל משנת 1994 הינה חברה ציבורית אשר מניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל-אביב